Blog

Aký záhradný bazén?      

Pri rozhodovaní o kúpe záhradného bazéna však čelíme zložitej otázke týkajúcej sa výberu správneho typu a modelu. Na trhu je veľmi široký a rozmanitý sortiment bazénov, ktorý spĺňa  očakávania a potreby väčšiny zákazníkov. Aký záhradný bazén by ste si teda mali zvoliť a čo by ste mali zvážiť pri jeho kúpe? Všetko záleží na individuálnych potrebách a preferenciách.

Ako si vybrať cestovný kufor? Určite sa chystáte ísť niekam na dovolenku. Napriek tomu jednou z dilém dovolenky je aj balenie. Samozrejme, že sa nedá so sebou zobrať všetko a je potrebné zvážiť, čo  si zobrať so sebou.   Naopak niekedy sa do cestovného kufra zmestí mnoho vecí a človek zostane milo prekvapený, že čo sa tam zmestilo. Kufor by mal spĺňať určité kritéria a parametre bez ktorých sa   nezaobídete.

Cvičenie na orbitrekuKonečne! Váš nový eliptický trenažér je doma a tak nastal čas začať cvičiť. Krásna postava, lepší zdravotný stav a psychická pohoda - to všetko vás čaká pri pravidelnom tréningu. Aby boli pre vás začiatky jednoduchšie, prinášame vám niekoľko užitočných tipov.

Prečo trénovať na rotopedeRotopedy sú aj u nás veľmi obľúbené tréningové zariadenia, pretože ponúkajú efektívne cvičenie za každého počasia v pohodlí domova. Na trhu je nespočetné množstvo modelov, takže si môžete vybať taký, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám aj finančným možnostiam.

Doplnky do domácej posilňovnePosilňovňa to nie sú iba posilňovacie stroje, rotopedy, lavičky, činky a podobne. Myslieť treba aj na menšie fitness doplnky, ktoré sú ale pri tréningu mimoriadne užitočné najmä pri zahrievaní svalov. Rozcvičenie a zahrievanie svalov je nevyhnutné, aby sa predišlo zraneniam počas tréningu. Nemusí pritom ísť žiadnu nudnú rozcvičku. Vďaka fitness príslušenstvu to pôjde jednoducho a zábavne.  

Motivácia pre cvičenie na bežiacom páseZvažujete kúpu bežeckého pásu, rotopedu alebo eliptického trenažéra? Kúpa prístroja je prvým a zároveň tým jednoduchším krokom ku krajšej postave a lepšiemu zdraviu. Nájsť motiváciu na každodenné cvičenie je už o niečo náročnejšie. Ako sa motivovať, aby ste napredovali a dostavili sa očakávané výsledky?

RollerStále viac a viac ľudí vykonáva sedavé zamestnanie, ktoré je v kombinácií s nedostatkom pohybu a nesprávnym sedením najčastejšou príčinou bolesti chrbta. Každodenná bolesť negatívne ovplyvňuje kvalitu života a pritom stačí málo, aby sme sa jej zbavili alebo jej predišli.

Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)